Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

nazwa

Text Size
niedziela 21 lipiec 2024

REJESTRACJA ON-LINE

REGULAMIN REJESTRACJI

ON - LINE (eportal Pacjenta)

§ 1

Postanowienia ogólne:

1. Właścicielem aplikacji eportal Pacjenta i stroną sprawującą nadzór nad jego sprawnym funkcjonowaniem jest Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów OpiekiZdrowotnej w Oleśnicy, z siedzibą: 56-400 Oleśnica, ul. M. Reja 10 (zwanym dalej Zespołem).

2. Aplikacja eportal Pacjenta umożliwia pacjentom: rezerwację, zmianę i odwołanie terminów usług zdrowotnych realizowanych przez lekarzy poradni specjalistycznych i lekarzy POZ w poszczególnych jednostkach i komórkach organizacyjnych Zespołu.

3. Pacjent korzystający z aplikacji eportal Pacjenta zgadza się na wykorzystywanie jego danych osobowych, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U z 2012 roku, nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami) przez Zespół w celach związanych ze świadczeniem usług zdrowotnych.

4. Zespół zastrzega sobie prawo do kontaktowania się z Pacjentem mailowo lub w inny sposób w przypadkach związanych z planowaną wizytą lekarską.

§ 2

Dostęp do aplikacji portal Pacjenta :

1. Dostęp do aplikacji eportal Pacjenta, przysługuje każdemu PacjentowiZespołu, który złoży wniosek (wzór wniosku stanowi załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu).

2. Do korzystania z aplikacji eportal Pacjenta upoważnia hasło dostępu.

3. Logowanie do aplikacji eportal Pacjenta wymaga każdorazowo wprowadzenia identyfikatora (loginu) oraz hasła dostępu wybranego przez Pacjenta. Hasło dostępu powinno być zmieniane co 30 dni.

4. Login i hasło nadawane jest Pacjentowi po złożeniu podpisanego wniosku , o którym jest mowa w ust. 1.

5. Logowanie do aplikacji możliwe jest po wpisaniu adresu:
https://rejestracja.szpzoz-olesnica.pl
lub poprzez link do aplikacji na stronie www.szpzoz-olesnica.pl

6. Pliki pomocy do aplikacji znajdują się:

-jeśli pacjent jest niezalogowany: na stronie głównej – link „Pomoc przy pierwszym logowaniu” lub link na dole strony - „Przewodnik pacjenta”

- po zalogowaniu do aplikacji - link na dole strony „Przewodnik pacjenta”

§ 3

Zasady funkcjonowania aplikacji eportal Pacjenta:

Aplikacja umożliwia ustalanie terminów wizyt lekarskich bezpłatnych realizowanych na podstawie umów zawartych przez Zespół z Dolnośląskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia we Wrocławiu, jak również wizyt odpłatnych realizowanych na podstawie art. 16 ; art. 50 ust. 5 i art. 61 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2008 roku, nr 164, poz. 1027 z późniejszymi zmianami).

§ 4

Postanowienia końcowe:

1. Zespół zobowiązuje się do przechowywania i udostępniania informacji powierzonych przez pacjenta w sposób zgodny z wymogami prawa oraz polityką bezpieczeństwa
i informacji w Zespole.

2. Korzystanie z aplikacji eportal Pacjenta oznacza, że Pacjent akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.

3. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 1 marca 2014 roku i jest udostępniony na stronie internetowej www.szpzoz-olesnica.pl .

 

 

 

Attachments:
Download this file (zalacznik1.pdf)zalacznik1.pdf[ ]86 kB